Linkedin
Facebook
Instagram
Phone
Mail bulk
Close icon
Baner Samochody elektryczne

Samochody elektryczne

Model Enyaq iV

Škoda Enyaq iV

Pierwszy w pełni elektryczny SUV marki Skoda – kolejny skok w erę e-mobilności

Poznaj korzyści e-mobility

Wszystko dla środowiska

ŠKODA eMobility to wiele korzyści dla środowiska naturalnego: zmniejsza zależność pojazdów od paliw kopalnych przy jednoczesnym zmniejszeniu zanieczyszczania powietrza podczas jazdy. W miastach, gdzie samochody elektryczne są coraz bardziej popularne, prowadzi to również do obniżenia poziomu hałasu.

Napęd elektryczny się opłaca

Pojazdy ŠKODA eMobility to nie tylko równowaga środowiska, ale także oszczędność dla portfela. Dzięki niższym kosztom paliwa i eksploatacji niż w samochodach spalinowych, a także korzyściom podatkowym w wybranych krajach, pojazdy elektryczne stanowią bardzo atrakcyjną ofertę dla kierowców

Gdziekolwiek pojedziesz

Z uwagi na to, że zanieczyszczenie powietrza i zmiany klimatyczne stają się coraz większym problemem, wiele miast ustanowiło strefy niskiej emicji, które są niedostępne dla konwencjonalnych, spalinowych pojazdów. Samochody elektryczne, ze względu na brak szkodliwych emisjim nie są objęte tymi ograniczeniami.

Dołącz do ruchu społecznego

Z każdym rokiem pojazdy eMobility zyskują na popularności. To dla nich doskonały czas, by wprowadzić czystszą i bardziej zrównoważoną przyszłość.

slider arrow left
slider arrow right